Absolwenci

Kapłani wyświęceni dla diecezji elbląskiej

ROK 1992 (święcenia 13 czerwca)

  1. Ks. Browarek Tomasz
  2.  Ks. Gańko Tomasz
  3. Ks. Juszczak Dariusz
  4. Ks. Masztalerek Mirosław
  5. Ks. Solis Jan
  6. Ks. Urbańczyk Janusz

ROK 1993 (święcenia 5 czerwca)

  1. Ks. Bryk Piotr
  2. Ks. Kiełb Jarosław
  3. Ks. Mazur Mirosław
  4. Ks. Pietrzykowski Mariusz
  5. Ks. Piórowski Dariusz
  6. Ks. Szabla Wiesław
  7. Ks. Szafrański Zbigniew

ROK 1994 (święcenia 11 czerwca)

  1. Ks. Kuc Ireneusz
  2. Ks. Ciechanowski Adam Przemysław
  3. Ks. Górny Krzysztof
  4. Ks. Lampkowski Dariusz
  5. Ks. Siłakowski Zdzisław
  6. Ks. Zwolicki Wojciech

ROK 1995 (święcenia 10 czerwca)

  1. Bp Skibicki Wojciech (Biskup pomocniczy Diecezji Elbląskiej, sakra: 6 kwietnia 2019 r.)
  2. Ks. Łyczakowski Dariusz (8 stycznia)
  3. Ks. Grzesik Eugeniusz
  4. Ks. Joniak Waldemar
  5. Ks. Plis Jarosław
  6. Ks. Sidor Artur
  7. Ks. Stasal Krzysztof
  8. Ks. Turek Stanisław

ROK 1996 (święcenia 15 czerwca)

  1. Ks. Bohatyrewicz Wojciech
  2. Ks. Hossa Jarosław
  3. Ks. Kliczkowski Piotr
  4. Ks. Kożuchowski Józef
  5. Ks. Kuratczyk Krzysztof
  6. Ks. Pawlikowski Mariusz
  7. Ks. Pieczuro Zbigniew
  8. Ks. Pietrowicz Zenon
  9. Ks. Sokołowski Bogdan

ROK 1997 (święcenia 14 czerwca)

  1. Ks. Gawliszyn Witold
  2. Ks. Królikowski Grzegorz
  3. Ks. Kułakowski Dariusz
  4. Ks. Stepnowski Marek
  5. Ks. Towarek Piotr
  6. Ks. Wach Andrzej
  7. Ks. Woźniak Artur

ROK 1998 (święcenia 13 czerwca)

  1. Ks. Bułecki Mirosław
  2. Ks. Cielas Roman
  3. Ks. Grudziąż Jarosław
  4. Ks. Hac Jacek
  5. Ks. Klimkowski Mariusz
  6. Ks. Kłódka Andrzej
  7. Ks. Muzalewski Leszek
  8. Ks. Piotrowski Andrzej
  9. Ks. Polak Dariusz

ROK 1999 (święcenia 29 maja)

  1. Ks. Dąbrowski Jacek
  2. Ks. Kamiński Krzysztof
  3. Ks. Młocicki Jerzy
  4. Ks. Morawski Dariusz
  5. Ks. Pacynko Maciej
  6. Ks. Labe Wojciech

ROK 2000 (10 czerwca)

  1. Ks. Grochowski Zbigniew
  2. Ks. Klein Radosław
  3. Ks. Nowak Maciej
  4. Ks. Ostaszewski Mariusz
  5. Ks. Robak Radosław
  6. Ks. Stawiecki Dariusz
  7. Ks. Ziemiański Robert

ROK 2001 (26 maja)

  1. Ks. Bojda Mieczysław
  2. Ks. Borzyszkowski Arkadiusz
  3. Ks. Burandt Arkadiusz
  4. Ks. Jażdżewski Marian
  5. Ks. Lorek Sławomir
  6. Ks. Ruciński Maciej
  7. Ks. Szubrycht Jacek

ROK 2002 (święcenia 15 czerwca)

  1. Ks. Klukowski Andrzej (1 lutego)
  2. Ks. Dekański Arkadiusz
  3. Ks. Gubernat Robert
  4. Ks. Janowicz Jarosław
  5. Ks. Kulecki Dariusz
  6. Ks. Maliszewski Waldemar

ROK 2003 (święcenia 14 czerwca)

  1. Ks. Guminiak Paweł
  2. Ks. Mamajek Andrzej
  3. Ks. Miśkowicz Piotr
  4. Ks. Prange Waldemar
  5. Ks. Radomski Marek

ROK 2004 (święcenia 5 czerwca)

  1. Ks. Grzywiński Tomasz
  2. Ks. Sękuła Krzysztof
  3. Ks. Szramowski Tomasz
  4. Ks. Thiel Roman (20 marca)
  5. Ks. Ziemiann Sylwester

ROK 2005 (święcenia 4 czerwca)

  1. Ks. Kaoka Krzysztof
  2. Ks. Konsalik Piotr
  3. Ks. Korszuń Tomasz
  4. Ks. Łatacz Piotr
  5. Ks. Markowicz Daniel
  6. Ks. Rozumek Sebastian
  7. Ks. Szczęsny Marcin

ROK 2006 (święcenia 10 czerwca)

  1. Ks. Kluska Radosław
  2. Ks. Molenda Piotr
  3. Ks. Tamski Łukasz
  4. Ks. Wieczorek Tomasz
  5. Ks. Wnęk Mirosław

ROK 2007 (święcenia 9 czerwca)

  1. Ks. Demski Przemysław
  2. Ks. Giedrojc Rafał
  3. Ks. Skrzyński Adam
  4. Ks. Stebel Paweł
  5. Ks. Woźniak Adrian

ROK 2008 (święcenia 7 czerwca)

  1. Ks. Fiałek Piotr
  2. Ks. Hetnerowski Radosław
  3. Ks. Liszewski Paweł
  4. Ks. Pinkiewicz Marcin
  5. Ks. Sebunia Radomir

ROK 2009 (święcenia 6 czerwca)

  1. Ks. Furgał Grzegorz
  2. Ks. Krupa Krystian (14 czerwca)
  3. Ks. Pach Janusz
  4. Ks. Pleskot Krzysztof
  5. Ks. Szafrański Piotr
  6. Ks. Śmigowski Tomasz
  7. Ks. Wydra Jakub

ROK 2010 (święcenia 12 czerwca)

  1. Ks. Bik Michał
  2. Ks. Olechowski Piotr
  3. Ks. Radomski Piotr
  4. Ks. Rusiecki Marcin

ROK 2011 (święcenia 11 czerwca)

  1. Ks. Ciepliński Łukasz
  2. Ks. Kołodziej Piotr
  3. Ks. Kurkus Marcin
  4. Ks. Mirowski Michał
  5. Ks. Nowokrzewski Sylwester
  6. Ks. Piedziewicz Marek
  7. Ks. Puchalski Artur

ROK 2012 (święcenia 9 czerwca)

  1. Ks. Chodor Marek
  2. Ks. Detmer Karol
  3. Ks. Garbacki Łukasz
  4. Ks. Jakubowski Łukasz
  5. Ks. Sulikowski Piotr
  6. Ks. Tomczyk Damian

ROK 2013 (święcenia 8 czerwca)

  1. Ks. Góra Łukasz
  2. Ks. Jaworski Łukasz
  3. Ks Pałkowski Daniel
  4. Ks. Pazdyk Adrian
  5. Ks. Waga Karol
  6. Ks. Wisła Paweł

ROK 2014 (święcenia 7 czerwca)

  1. Ks. Głodzik Sławomir
  2. Ks. Grzywiński Bartosz
  3. Ks. Józefowicz Karol
  4. Ks. Milde Sławomir
  5. Ks. Papierowski Damian
  6. Ks. Wolnikowski Piotr

ROK 2015 (święcenia 30 maja)

  1. Ks. Altman Jakub
  2. Ks. Ejsymont Cezary
  3. Ks. Łukaszewski Jarosław
  4. Ks. Łuszczykiewicz Mateusz
  5. Ks. Sasuła Piotr

ROK 2016 (święcenia 28 maja)

  1. Ks. Białek Jacek
  2. Ks. Insadowski Adam
  3. Ks. Jakubowski Kajetan
  4. Ks. Marciniak Marcin (8 października)
  5. Ks. Młodziński Artur
  6. Ks. Żbikowski Sylwester

ROK 2017 (święcenia 27 maja)

  1. Ks. Makowski Piotr
  2. Ks. Rusiecki Maciej
  3. Ks. Wala Grzegorz

ROK 2018 (święcenia 26 maja)

  1. Ks. Golec Łukasz
  2. Ks. Kałkus Paweł
  3. Ks. Kanarek Piotr
  4. Ks. Krawiec Dawid
  5. Ks. Mikołajczyk Kamil
  6. Ks. Sadłocha Marek
  7. Ks. Sołtysiak Łukasz

ROK 2019 (święcenia 25 maja)

  1. Ks. Budek Michał
  2. Ks. Chmura Piotr
  3. Ks. Dopierała Marcin
  4. Ks. Sikorski Damian
  5. Ks. Ślizień Maksymilian

ROK 2020 (święcenia 30 maja)

  1. Ks. Semeniuk Michał
  2. Ks. Winiarz Damian

ROK 2021 (święcenia 29 maja)

  1. Ks. Jaszkowski Patryk
  2. Ks. Kurowski Daniel