Redakcja

Tomasz Różacki

Tomasz Różacki – redaktor naczelny

Pochodzę z Kwidzyna, ale wychowywałem się w Elblągu. Jestem absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Interesuję się polityką, socjologią i historią współczesną. W wolnych chwilach zajmuję się rysunkiem. Lubię też odpoczywać przy książce i  dobrej muzyce. Sezonowo  wędruję po górach.  W „Myślniku Kleryckim” odpowiadam za cały zakres działań redakcji od strony merytorycznej  oraz kształt i zawartość naszego czasopisma.
  Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pochodzę z Elbląga. Jestem absolwentem Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu. Interesuję się fotografią, social mediami oraz ewangelizacją w Internecie. Lubię dobrą muzykę i koszykówkę. W Myślniku Kleryckim działam przede wszystkim, jako operator DTP i grafik. Odpowiadam również za PR i SMM.
Piotr Chmura

Piotr Chmura

Pochodzę z Nowego Stawu i jestem absolwentem Technikum Informatycznego w Malborku. Już od młodości moją pasją była gra w piłkę siatkową. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi, słucham muzyki, gram na gitarze. W Myślniku Kleryckim jestem redaktorem technicznym. Odpowiadam za stronę internetową oraz kronikę.
Michał Semeniuk

Michał Semeniuk

Jestem elblążaninem. Moją największą pasją jest piłka nożna. Od dziecka uwielbiałem spędzać całe dnie na osiedlowym boisku. Wiele lat śpiewałem w elbląskim chórze „Cantata”. Każdą wolną chwilę wykorzystuję na spotkania ze znajomymi. Interesuję się również literaturą psychologiczną.


Filip Biernacki

Filip Biernacki

Jestem absolwentem Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Moją pasją jest dietetyka kliniczna. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. W wolnych chwilach lubię grać na organach lub regenerować swoje siły oglądając dobry film. Bardzo cenię sobie czas spędzony w gronie przyjaciół.
Patryk Jaszkowski

Patryk Jaszkowski

  Pochodzę z Dąbrówki Malborskiej. Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku. Lubię książki, wiersze, muzykę ( gram na instrumentach, głównie gitarze), filmy i gry, a także historię i filozofię. Cenię sobie spotkania z przyjaciółmi. W Myślniku pełnię funkcję korektora.