REKOLEKCJE DLA ROZEZNAJĄCYCH POWOŁANIE


Drogi Bracie!

Jak rozeznajesz swoje powołanie? Bardzo szlachetna  jest chęć ułożenia sobie dorosłego życia zgodnie z Bożą wolą. Bardzo ważne jest nieustanne rozeznawanie swych wyborów. Zapraszamy Cię na kolejną już edycję rekolekcji dla rozeznających powołanie, organizowanych przez nasze seminarium od 22 do 26 czerwca 2024 roku!

Rekolekcje prowadzić będzie ks. Tomasz Wieczorek.
Zgłoszenia przyjmujemy na adres email: kolopowolaniowe@gmail.com
Rekolekcje rozpoczynają się w sobotę, 22 czerwca (zjazd do godziny 17:00) a kończą w środę, 26 czerwca (wyjazd po godzinie 14:00).
Miejscem rekolekcji jest Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej (Elbląg, ul. Bożego Ciała 10).
Koszt rekolekcji wynosi 100 zł.
Rzeczy, które warto zabrać, to: Pismo Święte, notatnik, długopis, śpiwór, strój sportowy.


Czym są rekolekcje dla rozeznających powołanie?

To wyjątkowy czas, organizowany dwa razy w roku – w czasie ferii zimowych oraz na początku wakacji. Uczestnicy przez 5 dni przebywają w murach seminarium duchownego, uczestniczą w specjalnie przygotowanym programie duchowym – modlitwach, konferencjach, nabożeństwach. Szczytem każdego dnia jest Msza Święta sprawowana w intencji rekolektantów. Oprócz treści duchowej, jest także czas na rekreację, gry, budowanie wspólnoty, zawieranie wartościowych znajomości na całe życie. W czasie każdych rekolekcji jeden dzień przeznaczany jest na wyjazd, pielgrzymkę, zwiedzanie ciekawych miejsc. 


Kto może uczestniczyć w rekolekcjach dla rozeznających powołanie?

Na rekolekcje dla rozeznających powołanie zapraszamy młodzież męską, uczęszczającą do szkoły średniej lub starszą.